تبلیغات

عایق نانو یا رنگ نانو چیست ؟ لیست قیمت عایق نانو و شرایط نمایندگی

۰
فناوری نانو نیز از این قاعده مستثنی نیست. این علم به طور گسترده ای است که حتی در زوایای مویرگی زندگی بشر نیز نفوذ کرده است. بخشی از دامنه وسیعتر این علوم شامل عایق نانو است. این نوع عایق بسیار مقرون به صرفه بوده و طول عمر بالایی دارد. عمر طولانی عایق نانو نیز به همین دلیل است که با مواد مختلف در سطح مولکولی و در مقیاس نانومتر ترکیب می شود و پیوندهای پلیمری نفوذ پذیرش در هوا ایجاد می کند و بر روی سطح اثر می گذارد. مواد ضد آب نانو هیچ لایه ای روی سطح ایجاد نمی کند ، در واقع توسط مواد پذیرنده جذب می شود و بخشی از ساختار آنها می شود.

عایق نانو چیست؟


عایق نانو یا عایق رطوبتی نانو ساخته شده از مواد پلیمری با فناوری نانو که زمینه دانش و فناوری کاربردی است ، تحول عظیمی در صنعت ایزوگام ایجاد کرده است. فناوری نانو در تولید ایزوگام و تولید عایق رطبتی نانو و با ترکیب مواد مختلف در زیر سطح مولکولی و در مقیاس نانومتر و همچنین ایجاد پیوندهای پلیمری چرخشی هوادهی و به دلیل اینکه چرا وجود دارد باعث افزایش عمر ضد آب نانو نیاز ، ضد آب نانو هم اقتصادی است و هم ماندگار است.عایق نانو محصولی قدرتمند و منحصر به فرد در پایه رزین های اکریلیک است. ضد آب بودن نانو بهترین گزینه برای روشهای آایق بندی سنتی مانند ایزوگام است. این نوع عایق در واقع یک پوشش آب بندی است که از مواد پلیمری و الاستومری پایه آب فرموله و تولید می شود و پس از خشک شدن کاملاً آب بندی می شود.ساختمانهای آرایشی رطبتی که چه سالهای گذشته به صورت سنتی ، با آسفالت و قیر گونی انجام داده اند و با پیدایش آایق های طباطبایی و مزایای این نوع مواد آرایشی به تدریج جای خود را به این مواد قانونی ارائه می دهند. استفاده از بیش از حد مجاز ساختمان چه در مرحله پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها ، سرویس ها و پشت بام ، ایزولاسیون با لایه آایق رطوبتی ایزوگام انجام می شود.چیستی و کاربردی

ایزوگام پوشش مقاومتی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده ادامه می دهد و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود را اعمال می کند. ایزوگام عمر به طور متوسط ​​10 سال است. تغییر در قیمت ایزوگام ، انواع مختلفی وجود دارد ، ممکن است خیلی از مواردی که نیاز به ایزوگام منزل دارند ، در صورتی که ایزوگام مجاز باشد ، نگهداری می شود. وجود ضمانت نامه کتبی شرکت و بیمه نامه معتبر برای ایزوگام ، آب و هوای منطقه ای که در آنکه شما آن را نصب کنید و مکانیک را که ایزوگام کنید در صورت استفاده از آن ، در صورت استفاده از عواملی وجود دارد که با قیمت ایزوگام بیشتر است. استایزوگام پدیده استفاده صنعتی و متکی به دانش آموز ، تجربی (تجربه) و فناوری در راستای ایمنی سازی سازه های برابر در برابر نماد و رطوبت پیش از بارش بارف و باران است. ایزوگام که گونه های گوناگونی دارد ، پس از پس گرفتن آزمون آزمایشات گوناگون ، در آزمایشگاه های کارخانه تولید فرآوری ، ضریب پایداریآش را افزایش می دهد داد.

ویژگی های عایق نانو

عایق رطوبتی نانو توان شما کاملاً سطحی است که شما نیاز به عایقکاری و یا آب بندی دارید از سطوح بتنی ، فلزی ، آجری ، ایزوگام ، آسفالت و ... به راحتی اجرا می شود.

از خواص ویژه و منحصر به فرد عایق سفید یا عایق رطوبتی ، سفید شدن سطح مورد نظر برای اجرای شما اگر در ساختمان ها تا 45 درصد افزایش یابد ، اگر انرژی کم شود باعث کاستن خواهد شد.

با افزودن پیگمنت به ساختار عایق نانو می تواند توان آایق رطوبتی رنگی را تولید کند و سطح را بهتر کند.

این محصول روی کلیه سطوح عمودی و افقی قابل اجرا می باشد و کاملاً چسبنده و بدون شری می باشد.

یکی از مزایا این نوع عایق کاری عمر طولانی است پس پس از اجرا است.

مشخصات عایق نانو

حالت فیزیکی: متوسط ​​ویسکوز

رنگ: سفید - رنگی با افزودن پیگمنت

وزن مخصوص: 1.35 gr / cm3

ویسکوزیته عایق نانو: 10000

مقاومت کششی: 43 /. Mpa

Ph: حدود 8

انعطاف انضمیری: 328/0

درصد وزنی مواد جامد: 63

جمع شدگی پس از 25 درصد باز شد: 92

مزایا عایق نانو

عایق رطوبتی نانو از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است ..

مدت زمان عمر مفید 30 سال است.

نانو عایق رطوبتی ٪ 100 ضد آب است.

آنتی باکتریال است.

روی تمام سطوح استفاده از را دارد.

در رنگ های متنوع موجود است.

جهت گیری از افزایش وزن پشت بام و تمام سطوح پس از عایق کاری است.

بدون نیاز به تخریب و هزینه ای که روی سطح آن را انجام می دهد ، کاری کند.

عایق رطوبتی نانو به صرف جوی در زمان و انرژی کمک کند کند.

روی سطوح مواج و مورب هم کاربرد دارد.

بدون بو و غیر سمی وجود دارد و غیر قابل تحمل استعمال است.

در مقابل دمای پایین تا 80 درجه و در درجه حرارت بالاتر از 350 درجه پذیرفته شده است و قدرت ارتجاعی دارد.

دارای گواهینامه ایزو 9001 و ایزو 10004 است.

پوسته پوسته نمی شود و ترک نمی خورد.

جهت از هدر رفتن انرژی و صرف جوی سوخت بهترین بازدهی را دارد.

کاملا بهداشتی بوده و به سلامتی انسان ضروری نیست و با طبیعت کاملا سازگار است.

دارای ویژگی ترمیم جزئیات و فوری و کاملا آسان است.

باعث انعکاس نور ، اشعه و گرمای خورشید است.

برای اطلاع از قیمت ها و نمایندگی ها به سایت نانو سازه وارد کنید.
 
+ نوشته شده توسط Adminzohdi در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر